SİPARİŞ

1) İşbu Ön Bilgilendirme Formu, "www.shaikrich.com" internet sitesinden (bundan sonra İNTERNET SİTESİ olarak anılacaktır) ürün (bundan sonra ÜRÜN/ÜRÜNLER olarak anılacaktır) satın alacak kişi (bundan sonra ALICI olarak anılacaktır) ile MİROĞLU KOZMETİK; email: [email protected]) bulunan ve ürünün satışını sağlayan "MİROĞLU KOZMETİK TEKSTİL VE GIDA SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" (bundan sonra SATICI olarak anılacaktır) arasında İNTERNET SİTESİ üzerinden gerçekleştirilen alışverişe ilişkin olarak; satın alınacak ÜRÜN ün nitelikleri, satıcı bilgileri, ödeme, teslimat, ifa ve cayma hakkı hususunda ALICI nın, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenmiştir.


2) SATICI, 1.maddede bilgileri yazılı olan www.shaikrich.com'dir.

3) İşbu formun ALICI tarafından onaylanması akabinde, satın almak istediği ÜRÜN ile ilgili Mesafeli Sözleşme onayına sunulacak ve sözleşmenin de onaylanması sonucunda sipariş verilmiş olacaktır. İşbu formu onaylayan ALICI, 1.maddede sayılan tüm hususlarda bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

4) Online olarak sitemizden verilen siparişler, hergün farklı saatlerde kontrol edilmektedir. Verilen Siparişler Stok durumuna göre 1-15 iş günü içerisinde kargoya verilir.

5) Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgiler (kredi kartı bilgileriniz hariç) veritabanımıza kaydedilmekte, sürekli olarak güncellenen koruma yöntemleriyle saklanmaktadır. Sistemlerimizde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak yedeklenmektedir. İletmiş olduğunuz bilgiler güvendedir.

 

 

ÖDEME

 

Satın alınmak istenen ÜRÜN ün bedeli, ALICI tarafından sipariş anında online olarak ödenecektir.

 

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz sistemimize kaydedilmemektedir. İşlem sadece Bankaların bilgisi dahilinde gerçekleşmektedir. Sitemiz sipariş işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içerisindedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR