MİROĞLU KOZMETİK

Miroğlu Kozmetik, 2008 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana, dağıtımını ve ticaretini yaptığı kozmetik ürünleri ve parfümler konusunda, uzman ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak kabul edilmektedir.

 

Kokular; yaşamın sırrını, fikirleri, sanatı, yetenekleri, duyguları ve değerlerimizi ifade eder. Her koku, farklı bir hayatı yansıtır. Doğada yer alan her şeyin kendine has bir kokusu bulunmaktadır. Kokular, DNA kodlarımızı içerir. Bize, birine bağlanmanın ya da birilerine karşı koymanın şifresini verir. Koku duyumuz, vazgeçilmezimizdir.

 

Koku mozaiğimizi; yenilikçi, cesur, sıra dışı, geleneksel ve modern olanın harmanladığı notalar oluşturur. Parfümlerimizin, zengin ve uzun ömürlü koku etkisine sahip olması için; doğada nadir bulunan toprak, ağaç, çiçek, bitki, meyve ve daha bir çok eşsiz yöndeki bileşen, ustaca harmanlanmıştır.

 

Tüketicisine en kaliteli ürün yelpazesini sunma hedefi ile yola çıkan Miroğlu Kozmetik, dağıtımını ve ticaretini yaptığı her bir ürüne dair sağladığı titiz kalite kontrolleri aracılığıyla yüksek kalite teminatı vermektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR