ÜRÜNLERİMİZ

Limperticka | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ÇİÇEK SUYU

Zarafetin temsiliyeti L’imperticka’nın başlangıcında; kavun ve kivi notaları harmanlanmışken devamında siklamen notaları bulunuyor. Bitişini, misk notaları ile yapan bu rahatlatıcı koku, havanızı değiştirmeyi hedefliyor. 

A Prege | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ:  MEYVE ÇİÇEĞİ

Yeşil, leylak ve petitgrain ile başlangıcı yapılan A.Prege’in kalbinde şeftali, çay ve şakayık notaları yer alıyor. Kapanışı amber, misk ve sedir notaları aracılığıyla tatlı romantik bir şekilde yapan A.Prege, teninizde yarattığı ılıman iklim hissi sayesinde akşam yemeğinizi özel kılacak. 

Intoxicated | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU BAHARATIMSI

Küçük hindistan cevizi, kakule, bergamot ve kahve notaları ile başlayarak, orta notalarda müge, vanilya ve paçuli ile devam eden; odunsu ve misk notalar ile son bulan Intoxicated ile etkileyici bir kokuya sahip olabilirsiniz. 

Niche Infinite Night Moscow | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: 
 
Ylang ylang, bergamot, elma çiçeği ve pembe biber notalarının harmanlanması ile oluşan bir açılış sunan INFINITE NIGHT MOSCOW, kalbinde; portakal çiçeği, orris, menekşe ve ravent notaları bulunduruyor. Kapanışını sandal ağacı, müge çiçeği, mango ve kaşmir ile yapan INFINITE NIGHT MOSCOW, huzur ve sakinlik vadeden öze sahip muhteşem bir koku. 
 

Narcotique | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: MEYVE ÇİÇEĞİ

Çarpıcı koku Narcotique, başlangıcında ışıltılı bergamot, soylu ve asil liçi ile iç ısıtan şeftali notaları barındırıyor. Kalbinde; yasemin, şakayık ve portakal çiçeği notalarını harmanlayan bu etkileyici koku odun, yosun ve misk notaları ile yaptığı bitiş ile gün boyu esecek, size özgü, bir rüzgar meydana getiriyor. 

Good Girl Gone Bad | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: MEYVE ÇİÇEĞİ

Başlangıcını, büyülü bir çiçek bahçesinden geçiyor hissine kapılmanızı sağlayacak osmanthus, yasemin ve gül notaları ile yapan Good Girl Gone Bad, kalbinde sümbülteber ve nergis notaları ile yaparak kararlı ve kendinden emin duruş sergilemeye devam ediyor. Kapanışını amber ve sedir notaları ile değerlendiren bu benzersiz koku, hayattan aldığınız hazzı ikiye katlayacak. 

Kirke | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: SANDAL AĞACI MEYVESİ

Şeftali ve ahududu notaları ile enerjik ve fresh bir başlangıç yapan lezzetli ve aromatik koku Kirke, kalbinde; müge çiçeği, kediotu, cassis ve oud notaları barındırıyor. Dip notalarında; misk, amber, sandal ağacı ve vanilya gibi birbirinden iddialı notaları ağırlayan Kirke, deneyenlerin kolay kolay vazgeçemeyeceği bir koku vadediyor.

Baccarat Rouge | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ORYANTAL BELESAN AROMASI

Aromatik ve egzotik koku Baccarat Rouge, başlangıcını portakal, köknar balsamı ve tagette notaları ile yaparken orta notalarında iç ısıtan safran, benzersiz ve etkileyici güzelliğiyle yasemin ve sedir ağacı esintileri barındırıyor. Meşe yosunu, akamber ve şeker notaları ile sonlandırılan Baccarat Rouge, yüksek kalıcılık oranı ve güçlü yapısıyla keşfedilmeyi bekliyor.  

Black Afgano | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU BELESAN AROMASI

Ravent, baharatlı ve dumanlı notalar ile açılış yapan Black Afgano devamında; paçuli, guaiac, cypriol ve balzemik notalarını barındırıyor. Kapanışını odunsu; sandal ağacı, sedir ağacı ve amber notalarının sergilediği güçlü ve kararlı yapı ile yapan bu parfüm, mutlaka denenmesi gereken nefis bir karışım.

Molecules | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: NARENCİYE WOODY

Narenciyenin kendine has notalarıyla açılışını yapan Molecule,s kalbinde; naif, fresh ve tazelik vadeden çiçeksi notalar ile taçlandırılmış. Kapanışını misk ve odunsu notalar ile yapan bu parfüm, içerdiği notaların birbirleri arasında yakaladığı uyum sayesinde çığır açıcı nitelikte bir kompozisyon oluşturuyor. 

Erba Pure | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ:  MEYVEMSİ AMBER

Erba Pure, başlangıcını meyve, yeşil yaprak ve badem notaları ile yaparken kalbinde; anisic, meyve ve denizden gelen esrarengiz koku amberin notalarını barındırıyor. Kapanışında amber, misk ve vanilya notaları ile taçlandırılmış bu büyülü karışım hemen herkese hitap eden etkileyici bir enerjiye sahip.

Madam | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: SANDAL AĞACI ÇİÇEĞİ

Portakal, mandalina, portakal çiçeği ve ışıltılı bergamot notaları ile taze bir açılış sunan Madam’ın kalbi; mimoza, narin yasemin çiçeği, Türk gülü ve Ylang Ylang notaları ile desteklenmiş. Tonka fasulyesi, paçuli, opoponax, vanilya ve vetiver notalarıyla güçlü ve etkili bir kapanış sunan Madam, koku dünyasında çığır açıcı bir efekte sahip. 

Oriental Black | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ORYANTAL LEZZET

İmza kokunuz olmaya aday Oriental Black; armut, portakal çiçeği ve pembe biber notalarının harmanlanmasıyla yaptığı açılışın ardından kalbinde; kahve, yasemin ve vetiver gibi her biri diğerinden iddialı notaları barındırıyor. Kremsi ve tatlı vanilya, paçuli ve sedir notalarının sergilediği güçlü yapı ile yüksek kalıcılık oranına sahip bu baş yapıt, vazgeçilmeziniz olacak. 

White Donna | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ:  SANDAL AĞACI ÇİÇEĞİ

Başlangıcını ferah ve taze aldehidler, kişniş, zencefil ve fesleğen notaları ile yapan White Donna, orta notalarında karanfil, sümbülteber, orris kökü ve gül notaları barındırıyor. Labdanum, deri, tonka fasulyesi, misk ve meşe yosunuyla taçlandırılmış odunsu bir bitişe sahip White Donna, zamansız ve baştan çıkarıcı bir etkiye sahip. 

Fraiche | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: SANDAL AĞACI ÇİÇEĞİ

Narenciye ve sedir notaları ile fresh ve aydınlık bir başlangıç sunan Fraiche’in kalbinde pembe biber, su sümbülü ve yasemin notaları barınıyor. Tik ağacı, iris, beyaz misk, amber ve paçuli notalarının harmanlanmasıyla yakalanan eşsiz uyum ile sonlandırılan şipre koku, çekiciliğinizi arttıracak. 

Pink Crystal | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: MEYVE ÇİÇEĞİ

Nar ve mandalina notalarının yakaladığı ahenk ile açılışını yapan Pink Crystal, kalbinde şakayık, manolya ve lotus notalarından oluşan üçü de birbirinden özel ve narin çiçeklerin özleri ile harmanlanmış. Kapanışı amber ve misk notaları ile yapılan bu parfüm, bünyesinde topladığı çiçeksi ve meyveli özlerle ışıltılı ve göz alıcı bir yıldız.

Bombshell Rose | FOR WOMEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: MEYVE ÇİÇEĞİ

Greyfurt, mandalina ve yeşil notalar ile fresh, ferah, temiz ve parlak bir açılış sunan Bombshell Rose kalbinde; müge çiçeği, karanfil, aquatic, şeftali ve gül notaları barındırıyor. Son dokunuşu misk, odun ve amber notaları ile yapılan bu nefis karışım, sahip olduğunuz kadınsı gücü pekiştirecek.  

Rich Infinite Night Moscow | FOR UNISEX

109,9TL129TL

Ylang ylang, bergamot, elma çiçeği ve pembe biber notalarının harmanlanması ile oluşan bir açılış sunan INFINITE NIGHT MOSCOW For Unisex, kalbinde; portakal çiçeği, orris, menekşe ve ravent notaları bulunduruyor. Kapanışını sandal ağacı, müge çiçeği, mango ve kaşmir ile yapan INFINITE NIGHT MOSCOW For Unisex, huzur ve sakinlik vadeden öze sahip muhteşem bir koku. 

L'imperatrice 30 | FOR WOMEN

109,9TL129TL

KOKU TÜRÜ: ÇİÇEK SUYU
Zarafetin temsiliyeti L’IMPERATRICE 30 For Women’nın başlangıcında; kavun ve kivi notaları harmanlanmışken devamında siklamen notaları bulunuyor. Bitişini, misk notaları ile yapan bu rahatlatıcı koku, havanızı değiştirmeyi hedefliyor. 

Live Fast Vodka | FOR UNISEX

109,9TL129TL

KOKU TÜRÜ: 

LIVE FAST "VODKA" For Unisex; orris, zencefil ve lime notaları ile yaptığı enerjik ve etkili başlangıcın ardından kalbinde; gül, manolya, amber ve civet notalarına yer veriyor. Kapanışını paçuli, mimoza, manolya ve deri notalarıyla kombinleyen bu karışım, birbirinden iddialı notaların iç içe geçmesiyle oluşmuş zengin bir koku.