ÜRÜNLERİMİZ

Invictus No 110 | FOR MEN

249,9TL299TL

Koku Türü: Odunsu &  Baharatlı

Başlangıcı greyfurt, mandalina, portakal ve deniz notaları ile yapan benzersiz parfüm Invıctus, orta notalarında defne yaprağı ve yasemin notaları, kapanışında ise guaiac wood, meşe yosunu ve paçuli notaları barındırıyor. 

Intoxicated | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU BAHARATIMSI

Küçük hindistan cevizi, kakule, bergamot ve kahve notaları ile başlayarak, orta notalarda müge, vanilya ve paçuli ile devam eden; odunsu ve misk notalar ile son bulan Intoxicated ile etkileyici bir kokuya sahip olabilirsiniz. 

Niche Infinite Night Moscow | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: 
 
Ylang ylang, bergamot, elma çiçeği ve pembe biber notalarının harmanlanması ile oluşan bir açılış sunan INFINITE NIGHT MOSCOW, kalbinde; portakal çiçeği, orris, menekşe ve ravent notaları bulunduruyor. Kapanışını sandal ağacı, müge çiçeği, mango ve kaşmir ile yapan INFINITE NIGHT MOSCOW, huzur ve sakinlik vadeden öze sahip muhteşem bir koku. 
 

Narcotique | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: MEYVE ÇİÇEĞİ

Çarpıcı koku Narcotique, başlangıcında ışıltılı bergamot, soylu ve asil liçi ile iç ısıtan şeftali notaları barındırıyor. Kalbinde; yasemin, şakayık ve portakal çiçeği notalarını harmanlayan bu etkileyici koku odun, yosun ve misk notaları ile yaptığı bitiş ile gün boyu esecek, size özgü, bir rüzgar meydana getiriyor. 

Good Girl Gone Bad | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: MEYVE ÇİÇEĞİ

Başlangıcını, büyülü bir çiçek bahçesinden geçiyor hissine kapılmanızı sağlayacak osmanthus, yasemin ve gül notaları ile yapan Good Girl Gone Bad, kalbinde sümbülteber ve nergis notaları ile yaparak kararlı ve kendinden emin duruş sergilemeye devam ediyor. Kapanışını amber ve sedir notaları ile değerlendiren bu benzersiz koku, hayattan aldığınız hazzı ikiye katlayacak. 

Kirke | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: SANDAL AĞACI MEYVESİ

Şeftali ve ahududu notaları ile enerjik ve fresh bir başlangıç yapan lezzetli ve aromatik koku Kirke, kalbinde; müge çiçeği, kediotu, cassis ve oud notaları barındırıyor. Dip notalarında; misk, amber, sandal ağacı ve vanilya gibi birbirinden iddialı notaları ağırlayan Kirke, deneyenlerin kolay kolay vazgeçemeyeceği bir koku vadediyor.

Baccarat Rouge | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ORYANTAL BELESAN AROMASI

Aromatik ve egzotik koku Baccarat Rouge, başlangıcını portakal, köknar balsamı ve tagette notaları ile yaparken orta notalarında iç ısıtan safran, benzersiz ve etkileyici güzelliğiyle yasemin ve sedir ağacı esintileri barındırıyor. Meşe yosunu, akamber ve şeker notaları ile sonlandırılan Baccarat Rouge, yüksek kalıcılık oranı ve güçlü yapısıyla keşfedilmeyi bekliyor.  

Black Afgano | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU BELESAN AROMASI

Ravent, baharatlı ve dumanlı notalar ile açılış yapan Black Afgano devamında; paçuli, guaiac, cypriol ve balzemik notalarını barındırıyor. Kapanışını odunsu; sandal ağacı, sedir ağacı ve amber notalarının sergilediği güçlü ve kararlı yapı ile yapan bu parfüm, mutlaka denenmesi gereken nefis bir karışım.

Molecules | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: NARENCİYE WOODY

Narenciyenin kendine has notalarıyla açılışını yapan Molecule,s kalbinde; naif, fresh ve tazelik vadeden çiçeksi notalar ile taçlandırılmış. Kapanışını misk ve odunsu notalar ile yapan bu parfüm, içerdiği notaların birbirleri arasında yakaladığı uyum sayesinde çığır açıcı nitelikte bir kompozisyon oluşturuyor. 

Erba Pure | FOR UNISEX

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ:  MEYVEMSİ AMBER

Erba Pure, başlangıcını meyve, yeşil yaprak ve badem notaları ile yaparken kalbinde; anisic, meyve ve denizden gelen esrarengiz koku amberin notalarını barındırıyor. Kapanışında amber, misk ve vanilya notaları ile taçlandırılmış bu büyülü karışım hemen herkese hitap eden etkileyici bir enerjiye sahip.

Men Sport No 170 | FOR MEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: NARENCİYE AROMASI

Açılışı aldehitler, portakal, mandalina ve deniz notalarıyla yapan kalbinde; biberiyeyle harmanlanmış acı portakal ağacı çiçeğinden üretilen neroli ve sedir barındıran ve kapanışını baskın tonka fasulyesi, amber, vanilya, beyaz misk ve vetiver notalarıyla yapan Men Sport; iddialı havasıyla tüm dikkatleri üzerinize çekecek. 

Men Blue No 130 | FOR MEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU AROMA

Tarihsel geçmişinde şifacı yönü ile bilinen Labdanum, küçük hindistan cevizi, zencefil, nane ve turunçgil notaları ile başlangıcını yapan Men Blue’nun orta notalarında; pembe biber, paçuli, greyfurt ve yasemin bulunuyor. Kapanışı sandal ağacı, sedir, tütsü aroması ve vetiver ile yapan bu parfüm; taze ve canlı kimliğiyle, sahibine, güçlü bir imaj vadediyor. 

L120 No180 | FOR MEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU AROMA

Her kademede farklı bir koku vadeden L.120, açılışını biberiye, kakule ve greyfurt notaları ile yapıyor. Kalbinde; sümbülteber, y-lang y-lang özleri barındırırken kapanışını süet, deri ve Virjinya Sedir notaları ile yapıyor. Fresh, tatlı ve odunsu notaların bir araya gelmesi ile oluşan L.120, mistik bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Men Egoiste No 140 | FOR MEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: EĞRELTİOTU AROMASI

Açılışını biberiye, lavanta ve neroli ile yapan kalbinde ise galbanum, misk adaçayı ve yasemin notaları barındıran Men Egoiste, kapanışı amber, sandal ağacı ve meşe yosunuyla yaparak benliğinize karizmatik ve zamansız bir dokunuş sunuyor. 

K By Men No 160 | FOR MEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU AROMA

Açılışını narenciye, portakal, limon ve kendine has kokusuyla bilinen ardıç notalarıyla yapan K By Men, orta notalarında biber, adaçayı, sardunya ve lavanta notalarını, kapanışta ise sedir, vetiver ve paçuli notalarını bünyesinde harmanlıyor. Buram buram tazelik kokan ve enerji veren K By Men, sizi kendinize çekecek bir koku.  

Aventus No 120 | FOR MEN

249,9TL299TL

KOKU TÜRÜ: SANDAL AĞACI MEYVESİ

Bergamot çiçeğinin ışıltılı notalarıyla siyah frenk üzümü, ananas ve elma notalarının harmanlanması ile açılışını yapan Aventus, kalbinde; çiçeksi tazelik sunan huş ağacı, paçuli, gül ve yasemin notalarını ağırlıyor. Kapanışı etkileyici misk, meşe yosunu, vanilya ve amber ile yapan Aventus, karizmatik ve cool bir duruş sergiliyor. 

Rich Infinite Night Moscow | FOR UNISEX

109,9TL129TL

Ylang ylang, bergamot, elma çiçeği ve pembe biber notalarının harmanlanması ile oluşan bir açılış sunan INFINITE NIGHT MOSCOW For Unisex, kalbinde; portakal çiçeği, orris, menekşe ve ravent notaları bulunduruyor. Kapanışını sandal ağacı, müge çiçeği, mango ve kaşmir ile yapan INFINITE NIGHT MOSCOW For Unisex, huzur ve sakinlik vadeden öze sahip muhteşem bir koku. 

L.112 White | FOR MEN

109,9TL129TL

KOKU TÜRÜ: ODUNSU AROMA

Her kademede farklı bir koku vadeden L.112 WHITE For Men, açılışını biberiye, kakule ve greyfurt notaları ile yapıyor. Kalbinde; sümbülteber, y-lang y-lang özleri barındırırken kapanışını süet, deri ve Virjinya sediri notaları ile yapıyor. Fresh, tatlı ve odunsu notaların bir araya gelmesi ile oluşan L.112 WHITE For Men, dikkatleri üzerinize çekecek. 

Live Fast Vodka | FOR UNISEX

109,9TL129TL

KOKU TÜRÜ: 

LIVE FAST "VODKA" For Unisex; orris, zencefil ve lime notaları ile yaptığı enerjik ve etkili başlangıcın ardından kalbinde; gül, manolya, amber ve civet notalarına yer veriyor. Kapanışını paçuli, mimoza, manolya ve deri notalarıyla kombinleyen bu karışım, birbirinden iddialı notaların iç içe geçmesiyle oluşmuş zengin bir koku. 

Lost Cherry | FOR UNISEX

109,9TL129TL

KOKU TÜRÜ: ORYANTAL ÇİÇEKSİ

Çığır açıcı eşsiz bir parfüm olan LOST CHERRY For Unisex, açılışında kiraz, çilek, acı ve ekşi notaları bir arada bulunduruyor. Devamında yer alan gül, yasemin ve erik notalarının birbirleri arasındaki ahenk parfümün kalbinde güzelliği ortaya koyuyor. İçeriğindeki zengin notalara vanilya, misk, amber ve odun notaların eklenmesi ile sonlandırılan LOST CHERRY For Unisex, her bünyeye hitap eden nefis bir karışım.